Artistid
Eesti teatritraditsioon on viimasel seitsmekümnel aastal lähtunud ikka samast vene režiiteatri koolkonnast, mille esindajateks on nii meie ajaloolised meistrid (V.Panso, M.Mikiver, R.Allabert jt.) ning eelnevate õpilastena ka tänased teatrikoolide juhid (L. Peterson Lavakunstikoolis, J. Juhanson, K. Unt TÜ Kultuuriakadeemias).

Improteater on oma olemuselt sootuks vabamatest alustest lähtuv, oleme veendumusel et igaüks saab näidelda, improviseerida ja võib õppides lavakõlblikuks artistiks muutuda. Et improlaval toimuv on alati esietendus ning kordumatu, on meisterlikkusel siin pisut teised kriteeriumid. Nii hindavad nii publik kui artistid enam üllatavaid lahendusi ning nende pakkumise julgust ja nobedust, väärtustades samas karakterite loogikat. Staažika trupina oleme teinud koostööprojekte enamuste Eesti improviseerijatega ega ütle sellest ära ka tulevikus. Täna, 2020/2021 hooajal astuvad Eesti Improteatri etendustel lavale:
Mart Gabrel, Sulev Võrno, Rednar Annus, Andranik Kechek, Indrek Tamm ja Erki Aule.

Tellimusel koostame ka vene- või inglisekeelse improshow.

Kõik meie artistid on muusikaga sina peal, muusikalised numbrid kuuluvad iseenesestmõistetavalt meie tellimusesinemiste programmi.