Improteatri tellimine

 Meie esinemist on kerge tellida oma sünnipäevale, pulma, ettevõtte suvepäevadele või peoõhtule meelelahutust pakkuma.
Improvisatsiooniartistid loovad kohapeal stseene ja mängivad ette olukordi vaataja soovitud pealkirja ja tegelastega või publiku visandatud tekstil. Eri vormides meelelahutuslikke teatrimänge on võimalik nii endile õpetada lasta, kuid areeni võib jätta ka meie  eriettevalmistusega näitlejaile. Improteatri kava puhkeõhtul elavdab kõigi fantaasiat ja võimaldab näitlemise ning teatriga meelt lahutada isegi sellega seni vähe kokku puutunud lõõgastujal. Improetteasted saavad tõhusalt kaasa aidata seltskonna omavahelisele suhtlusele ja olla nn. jäämurdjaks, kes koostöö konverentsil või peol käima tõmbab. Sõltuvalt tellimusest sõidab publiku juurde 2-4 näitlejat, lavamuusik ja vajadusel ka valgustaja. Dekoratsioone me ei vea ja kogu kostüüm on artistidel seljas. Seega saame esineda pea kõikjal.
 Lisaks sünnipäevakülalistele ja  on Eesti Improteatri tänulikuks publikuks on olnud  EAS-i, Pauligi, Elisa, Sweco AB, Swedbank AS jt. töötajad. Meie meelelahutuskava või koolitus on olnud osaks programmist Tartu Tudengite Sügispäevadel, Metsaülikoolis, Kaitseliidu suvepäevadel, jm.
 Oleme koostanud ka konkreetset teemat avavat või toimumisõhtul tähistatavale sündmusele kohaseid improviseeritud esinemisi, käsitledes laval tellija soovitud valdkonda või teenuseid. Kirjeldatud koostöökogemust võivad kinnitada näiteks Eesti Energia (2011, 2022), Puhastusekspert(2013),  Archimedes SA (2013), Philip Morris Eesti OÜ(2015), Sweco Eesti(2016), Omniva(2019) jt.
Vajadusel koostame tellitavaks esinemiseks eritrupi eesti-vene, eesti-soome või eesti-inglise publikule.

Tellimiseks või hinnapäringu tegemiseks kirjutage aadressile:

  • improteater@improteater.ee
  • või helistage +372 56 624427